Spotkanie świąteczne ze Stowarzyszeniem Pamięć i Przyszłość

20 grudnia Raytheon miał przyjemność gościć ponad 60 osób ze Stowarzyszenia Pamięć i Przyszłość zrzeszającego rodziny polskich żołnierzy, którzy polegli na zagranicznych misjach.

Podczas spotkania, które odbyło się w Jachrance k. Warszawy, reprezentująca Raytheon Pani Jolanta Łapkiewicz podkreśliła, jak ważna jest dla firmy pamięć o poległych i opieka nad ich rodzinami. Raytheon blisko współpracuje ze stowarzyszeniami weteranów w USA, a w tym roku rozpoczął bliską współpracę ze Stowarzyszeniem, m.in. ufundował dla rodziców i dorosłych tygodniowe zajęcia integracyjno-terapeutyczne nad polskim morzem. Dziękując za te gesty, szefowa Stowarzyszenia, Pani Monika Nosek, podkreśliła jak ważne dla rodzin są tego typu inicjatywy. Obecne na spotkaniu dzieci otrzymały ufundowane przez Raytheona świąteczne upominki. Pozostałe dzieci otrzymają je drogą pocztową. Pani Jolanta Łapkiewicz zapewniła o kontynuowaniu przez Raytheon wsparcia i współpracy ze Stowarzyszeniem w nowym roku. Następnego dnia członkowie Stowarzyszenia uczestniczyli w spotkaniach zorganizowanych przez Centrum Weterana MON.

 

 

Ostatnie informacje prasowe

PGZ zakończyła proces negocjacji offsetowych z  Raytheon Missiles & Defense oraz Northrop Grumman PGZ zakończyła proces negocjacji offsetowych z  Raytheon Missiles & Defense oraz Northrop Grumman
PGZ zakończyła proces negocjacji offsetowych z  Raytheon Missiles & Defense oraz Northrop Grumman
Pracownicy Raytheon Technologies posprzątali park w Warszawie Pracownicy Raytheon Technologies posprzątali park w Warszawie
Pracownicy Raytheon Technologies posprzątali park w Warszawie
Raytheon przekazał weteranom bilety do Centrum Nauki Kopernik Raytheon przekazał weteranom bilety do Centrum Nauki Kopernik
Raytheon przekazał weteranom bilety do Centrum Nauki Kopernik
„Zapraszamy dziewczyny do świata inżynierii!” to wydarzenie, które rokrocznie organizuje firma Collins Aerospace, wchodząca w skład Raytheon Technologies. W tym roku przeprowadzono 56 sesji w 13 państwach świata. „Zapraszamy dziewczyny do świata inżynierii!” to wydarzenie, które rokrocznie organizuje firma Collins Aerospace, wchodząca w skład Raytheon Technologies. W tym roku przeprowadzono 56 sesji w 13 państwach świata.
„Zapraszamy dziewczyny do świata inżynierii!” to wydarzenie, które rokrocznie organizuje firma Collins Aerospace, wchodząca w skład Raytheon Technologies. W tym roku przeprowadzono 56 sesji w 13 państwach świata.
Raytheon Missiles & Defense wspiera lokalne społeczności Raytheon Missiles & Defense wspiera lokalne społeczności
Raytheon Missiles & Defense wspiera lokalne społeczności
Polskie zakłady WZŁ-1 zapewnią wsparcie dla Raytheon Missiles & Defense i programu „Wisła” Polskie zakłady WZŁ-1 zapewnią wsparcie dla Raytheon Missiles & Defense i programu „Wisła”
Polskie zakłady WZŁ-1 zapewnią wsparcie dla Raytheon Missiles & Defense i programu „Wisła”