Raytheon przekazał weteranom bilety do Centrum Nauki Kopernik

31 marca przedstawiciele Raytheon Missiles & Defense, spółki zależnej Raytheon Technologies, przekazali na ręce kierownictwa Centrum Weterana MON bilety do Centrum Nauki Kopernik.

Dyrektor biura Raytheon w Polsce Shawn Rantas oraz dyrektor programu Roland Bettencourt odwiedzili Centrum Weterana. Zostali przyjęci przez dyrektora Centrum, płk. Szczepana Głuszczaka oraz Kierownika Zespołu Wsparcia Weteranów płk. Mariusza Pogonowskiego.

Firma przekazała 170 wejściówek do Centrum Nauki Kopernik, do dystrybucji pomiędzy weteranów i ich rodziny. Raytheon Technologies jest wyłącznym partnerem Wytwórni w Centrum Nauki Kopernik – laboratorium edukacyjnego, w którym dzieci i młodzież uczą się przez projektowanie i tworzenie własnych konstrukcji. Ponadto Raytheon Technologies wspiera Laboratorium Robotyczne w Centrum.

Po spotkaniu przedstawiciele Raytheon Technologies zwiedzili Salę Tradycji Weterana i poznali historię udziału Wojska Polskiego w misjach zagranicznych. Tradycyjnie także zapalono znicz pod pomnikiem upamiętniającym polskich żołnierzy poległych na misjach zagranicznych.

Od kilku lat Raytheon Technologies wspiera działalność Stowarzyszenia „Pamięć i Przyszłość” skupiającego rodziny polskich żołnierzy poległych na tych misjach.

Ostatnie informacje prasowe

PGZ zakończyła proces negocjacji offsetowych z  Raytheon Missiles & Defense oraz Northrop Grumman PGZ zakończyła proces negocjacji offsetowych z  Raytheon Missiles & Defense oraz Northrop Grumman
PGZ zakończyła proces negocjacji offsetowych z  Raytheon Missiles & Defense oraz Northrop Grumman
Pracownicy Raytheon Technologies posprzątali park w Warszawie Pracownicy Raytheon Technologies posprzątali park w Warszawie
Pracownicy Raytheon Technologies posprzątali park w Warszawie
Raytheon przekazał weteranom bilety do Centrum Nauki Kopernik Raytheon przekazał weteranom bilety do Centrum Nauki Kopernik
Raytheon przekazał weteranom bilety do Centrum Nauki Kopernik
„Zapraszamy dziewczyny do świata inżynierii!” to wydarzenie, które rokrocznie organizuje firma Collins Aerospace, wchodząca w skład Raytheon Technologies. W tym roku przeprowadzono 56 sesji w 13 państwach świata. „Zapraszamy dziewczyny do świata inżynierii!” to wydarzenie, które rokrocznie organizuje firma Collins Aerospace, wchodząca w skład Raytheon Technologies. W tym roku przeprowadzono 56 sesji w 13 państwach świata.
„Zapraszamy dziewczyny do świata inżynierii!” to wydarzenie, które rokrocznie organizuje firma Collins Aerospace, wchodząca w skład Raytheon Technologies. W tym roku przeprowadzono 56 sesji w 13 państwach świata.
Raytheon Missiles & Defense wspiera lokalne społeczności Raytheon Missiles & Defense wspiera lokalne społeczności
Raytheon Missiles & Defense wspiera lokalne społeczności
Polskie zakłady WZŁ-1 zapewnią wsparcie dla Raytheon Missiles & Defense i programu „Wisła” Polskie zakłady WZŁ-1 zapewnią wsparcie dla Raytheon Missiles & Defense i programu „Wisła”
Polskie zakłady WZŁ-1 zapewnią wsparcie dla Raytheon Missiles & Defense i programu „Wisła”