Raytheon przekazał weteranom bilety do Centrum Nauki Kopernik

31 marca przedstawiciele Raytheon Missiles & Defense, spółki zależnej Raytheon Technologies, przekazali na ręce kierownictwa Centrum Weterana MON bilety do Centrum Nauki Kopernik.

Dyrektor biura Raytheon w Polsce Shawn Rantas oraz dyrektor programu Roland Bettencourt odwiedzili Centrum Weterana. Zostali przyjęci przez dyrektora Centrum, płk. Szczepana Głuszczaka oraz Kierownika Zespołu Wsparcia Weteranów płk. Mariusza Pogonowskiego.

Firma przekazała 170 wejściówek do Centrum Nauki Kopernik, do dystrybucji pomiędzy weteranów i ich rodziny. Raytheon Technologies jest wyłącznym partnerem Wytwórni w Centrum Nauki Kopernik – laboratorium edukacyjnego, w którym dzieci i młodzież uczą się przez projektowanie i tworzenie własnych konstrukcji. Ponadto Raytheon Technologies wspiera Laboratorium Robotyczne w Centrum.

Po spotkaniu przedstawiciele Raytheon Technologies zwiedzili Salę Tradycji Weterana i poznali historię udziału Wojska Polskiego w misjach zagranicznych. Tradycyjnie także zapalono znicz pod pomnikiem upamiętniającym polskich żołnierzy poległych na misjach zagranicznych.

Od kilku lat Raytheon Technologies wspiera działalność Stowarzyszenia „Pamięć i Przyszłość” skupiającego rodziny polskich żołnierzy poległych na tych misjach.

Ostatnie informacje prasowe

Opracowany przez firmę Raytheon radar LTAMDS osiągnął znakomite wyniki w testach Wojsk Lądowych USA Opracowany przez firmę Raytheon radar LTAMDS osiągnął znakomite wyniki w testach Wojsk Lądowych USA
Opracowany przez firmę Raytheon radar LTAMDS osiągnął znakomite wyniki w testach Wojsk Lądowych USA
Firma Raytheon Technologies otrzymała kontrakt o wartości 1,2 miliarda dolarów na produkcję i dostawę systemu Patriot do Szwajcarii. Firma Raytheon Technologies otrzymała kontrakt o wartości 1,2 miliarda dolarów na produkcję i dostawę systemu Patriot do Szwajcarii.
Firma Raytheon Technologies otrzymała kontrakt o wartości 1,2 miliarda dolarów na produkcję i dostawę systemu Patriot do Szwajcarii.
Patriot dla Polski wchodzi w kolejną fazę Patriot dla Polski wchodzi w kolejną fazę
Patriot dla Polski wchodzi w kolejną fazę
Raytheon Missiles & Defense otrzymał kontrakt o wartości 207 mln dolarów na dostawę systemów zwalczania dronów Raytheon Missiles & Defense otrzymał kontrakt o wartości 207 mln dolarów na dostawę systemów zwalczania dronów
Raytheon Missiles & Defense otrzymał kontrakt o wartości 207 mln dolarów na dostawę systemów zwalczania dronów
GhostEye – radar, przed którym nic się nie ukryje GhostEye – radar, przed którym nic się nie ukryje
GhostEye – radar, przed którym nic się nie ukryje
Agencja Obrony Przeciwrakietowej przyznała Raytheon Missiles & Defense kontrakt o wartości 867 mln dolarów na dostawy pocisków SM-3 Block IIA Agencja Obrony Przeciwrakietowej przyznała Raytheon Missiles & Defense kontrakt o wartości 867 mln dolarów na dostawy pocisków SM-3 Block IIA
Agencja Obrony Przeciwrakietowej przyznała Raytheon Missiles & Defense kontrakt o wartości 867 mln dolarów na dostawy pocisków SM-3 Block IIA